Ženy

Buďte přirozeně opálení nejenom v létě

Pokud se vám líbí opálená kůže, pak věřte, že nejste jediní. Skoro každý je rád, když se alespoň trošku přes léto opálí. Takový opálený člověk totiž vypadá mnohem šťastnější, zdravější a mnohdy i štíhlejší. Jestliže si chcete užívat opálení po celý rok, pak je určitě možné toho docílit. Ptáte se jak? Tak například tím, že budete navštěvovat solária. Jedno takové solárium, které je více než skvělé, najdete v Brně. Odsud vždy odejdete snědí a to v takové intenzitě, která se vám nejvíce líbí.
opalování na pláži


V těch nejmodernějších soláriích si můžete vybrat hned z několika strojů, které jsou právě podle intenzity rozděleny a to na slabé, středně silné a silné. Ty slabé by měli využívat hlavně ti, kteří mají mramorovou kůži, nebo se velmi snadno spálí a celkově mají problém se opálit. Střední jsou vhodné pro typického Čecha, který získá snědou pokožku velmi snadno. Ty silné jsou vhodné pro ty, kteří se opalují naprosto skvěle a stačí jim jen malá chvilka na sluníčku a ihned vypadají, jakoby přiletěli po dvoutýdenní dovolené u moře. Co se týká samotného stroje, nikdy se neváhejte zeptat a poradit s obsluhou, která vám jistě ráda se vším poradí a pomůže.
naboso v písku


Nikdy byste neměli zapomínat na vhodnou péči, protože vystavovat svou pleť UV záření není úplně nejvhodnější, ale zase to na druhou stranu není nic, co by vám mohlo nějakým způsobem ublížit. Vždy je důležité dodržovat jakási pravidla, díky kterým bude vše v naprostém pořádku.
modelka v plavkách

Pokud se tímto způsobem opalujete běžně, určitě se vám vyplatí investovat do kvalitní kosmetiky, které nejenže zklidní, ale také hydratuje vaši pokožku po tomto procesu. Je to důležité hlavně proto, že krémy a všelijaké podobné přípravky udržují vaši pleť svěží a zajišťují tak přirozený vzhled. Navíc vám pomohou zajistit mnohem déle trvající efekt, což se rozhodně vyplatí.


Related Posts