Technika

Moderní technika

Dokážete si představit, kdyby vůbec neexistovala technika? Já vím, že si možná říkáte, že byste bez techniky asi dokázali žít. Jenom si to představte. Kdyby vlastně vůbec nebyla třeba například pračka nebo lednička anebo mikrovlnná trouba anebo klasická trouba. Nyní už si jistě říkáte, že byste asi bez moderní techniky nedokázali žít, že byste to nedali. Já tedy ne. Přiznám se, že jsem na takovéto moderní technice velmi závislá a je mi to jedno. A ne jenom pouze na téhle. Přiznávám se, že bych vůbec nedokázala žít, kdyby najednou ze země zmizely mobilní telefony nebo televize anebo počítače či notebooky. Na tom opravdu jsem závislá a vůbec se za to nestydím. Mohu taky jistě potvrdit a myslím si, že mluvím za všechny, že moderní technika opravdu všem usnadňuje život. A taky každodenní práci. Teď například třeba můj syn chodí do školky.

Technika taky stojí mnoho peněz.

Ale taky kolikrát mívají takové vystoupení, které se třeba děje přes počítač. A když třeba někdo nemocný a chce se dívat na školní nebo školkové divadlo, tak prý není problém, že ho učitelky pustí online, aby se třeba děti nemocné doma mohly koukat. Mě tohle přijde naprosto geniální a dobrý nápad. Takhle alespoň žádné dítě nepřijde o to, co by dělalo ve školce, kdyby tam bylo a bylo zdravé.

Mobil mám stále u sebe.

Takže co se týče moderní techniky, jsem opravdu ráda, že moderní technika pouze vzkvétá a že jí nikdo neodsuzuje. Samozřejmě, že tedy někteří takoví jsou, co se jim to nelíbí. Ale naštěstí je jich opravdu pouze málo. Já tedy okolo sebe neznám člověka, kterému by vadila jakákoliv technika. Jako například mobil. Akorát znám paní, ne osobně, ale jen z vyprávění, že tak odsuzuje mobily a televizi. Prý neví proč, ale úplně tohle bojkotuje, že to zkracuje život. No, nikdo to zatím nepotvrdil, ale myslím si, že vědci někdy snad s něčím logickým přijdou.

Related Posts