Business

Dobrý diář aneb Naše druhá ruka

Zapsat si termín schůzky, narozeniny kolegy, kroužek dětí ale i poznamenat návštěvu lékaře nebo sraz se spolužáky. K tomu všemu najde využití právě diář. Někdo toho zas tolik nepopíše a vystačí si s malým kapesním, jiný zase potřebuje klasický rozměr.

plánovací zápisník

Na patent nebo s propiskou

Když trávíme více času na cestách využijeme jistě takový diář který má v sobě zabudovanou speciální kapsičku na propisku a tu tak máme kdykoli po ruce. Když jednou rukou držíme telefon a druhou otevíráme diář je to nepraktické pokud nám v tom navíc brání patenty. V tomto případě oceníme takový který je rychle otevřený. Samozřejmostí by měla být záložka abychom vždy bez většího úsilí nalistovali aktuální stránku. Některé diáře mají odtrhávající růžky které se každý den odstraňují, což je skvělé řešení a jistě si najde své příznivce. Ani klasický vnitřek diáře nemusí být stejný, na internetu jsou k sehnání diáře krásně malované že nejedno srdce zaplesá, není co dodat, kreativita lidí nezná mezí a to je dobře.
záložky v diáři

Diáře na každý den nebo týdenní

Kdo toho příliš nezapíše a tu a tam si jen poznamená návštěvu lékaře pak mu vystačí diář jen s několika úzkými sloupečky na každý den na každé straně tzv. týdenní. Ten kdo má den nabitý celý ocení takový zápisník kde je každému dni věnovaná jedna strana tzv. denní.

 

Dobře naplánováný dne je základem úspěchu a tak dobře vybírejme takový diář který bude plně odpovídat našim potřebám. Vzhledem více vhodný pro muže i ženy a každý si může vybrat nejen z praktické stránky věci ale i podle líbivosti. Pro fajnšmekry jsou na trhu i motivační diáře které nám v osobním rozvoji mají pomoci posunout se dále. Jsou i diáře určené pro sportovce kde si zapisují své úspěchy, cíle, pokroky. Někteří diář využívají k zápisům pokroků při dietě. Zkrátka diáře se hodí pro každého ať už obchoduje, léčí lidi nebo drží dietu.

Related Posts