Business

V souladu s přírodou

Člověk ve svém pocitu moudrosti a nadřazenosti občas propadá pocitu, že rozumí všemu a nad vším má kontrolu. Pak ale přijde příroda a její přírodní zákony a ukáže, kdo skutečně sedí u vesla. Přírodě se poručit nedá, ale dá se jejich zákonitostí využívat a v souladu s nimi a s respektem k těmto zákonitostem fungovat. Naše společnost, která má působnost po celé České republice se při své činnosti s přírodními zákony a souvislostmi potkává denně, protože naší hlavní podnikatelskou činností je sekání trávy v Ostravě a tudíž se s přírodním koloběhem, který se opakuje milióny let pokoušíme vyrovnat. Naše filozofie není s přírodou bojovat, ale pracovat s ní v souladu a být k ní ohleduplní. Ohled k přírodě je pro nás prioritou.

trávník

Naše zakázky můžeme členit v podstatě do dvou základních kategorií. Sečení při jednorázových objednávkách, anebo sečení s dlouhodobým kontraktem, které má pro zákazníka přidanou hodnotu v tom, že veškeré starosti se sečením trávy přecházejí na nás a zákazníkovi šetříme čas, který může využít jinak a komplikace s počasím, přístupností, terénními podmínkami jdou za námi, ale s tím i náš tým zapálených profesionálů umí poradit a díky našemu širokému strojnímu vybavení, nemáme problém zpracovat travní porost v jakémkoliv terénu a v jakékoliv roční době. Také velikost sečené plochy nehraje roli a jsme schopni zpracovat, skutečně velké travní porosty.

sekání

Velmi heslovitě zde můžeme zmínit specifika použití různých druhů techniky. Pro vysokou trávu, plevel a nálety používáme traktor s mulčovačem. Dostupnost až 35 stupňů, je více než dostatečná a výhody mulčování bez nutnosti odvozu jsou zřejmé. Na kosení okolo stromů a zcela nepřístupný terén používáme křovinořezy různými druhy nástavců. Pro intravilány, golfové hřiště a vnitřní zahrady používáme ručně vedené sekačky popřípadě zahradní malotraktor. Jako třešnička na dortu je naše lesní fréza, která díky pásovému podvozku, je nejen ohleduplná k životnímu prostředí, ale zároveň i neuvěřitelně dostupná. Schopnost tohoto zařízení, zpracovat porost do průměru 12 cm hovoří za vše. Cenovou tvorbu a více podrobností o naší činnosti naleznete na našich webových stránkách.

Related Posts