Ale tyto stany nedržely tvar a neustále se deky rozpínaly

Dnešek už je jiný. Máte možnost svým dětem zakoupit pravý stan, který je dost pevný, aby vydržel neustálé otvírání a běhání po pokoji a dětský hrací stan chytraliska.cz se postará o to, aby se vaše děti v současné době, kdy jste vy rodiče částečně doma a nahrazujete učitele ve školách i ve školkách, které jsou uzavřené, nenudily. Ano, to je ta častá věta vašich ratolestí, já se nudím…Ale s tím už je konec, stan nemusí být ani do bytu, pokud máte zahradu, je vystaráno.

malý dětský stan

Tady se jedná o dětský domeček na hraní na zahradu. Mají různé formy a například forma prodejního stánku, kde dodáte dětem mnoho věcí, které máte někde v kumbále nebo na půdě, vám rodičům značně uleví v současnosti, kdy musíte někteří i chodit do práce a po práci vás čeká druhá směna, vychovávat doma své ratolesti, které se doma už velmi nudí, čekají na váš návrat ze zaměstnání, a partner, který je zatím měl na starost, už toho má také plné zuby.

indiánský stan

I když se jako rodiče střídáte v jejich výchově, je to určitě obrovský nápor. A navíc, za tu dobu, po kterou jsou vaše ratolesti doma, jsou už všechny omalovánky vybarvené, všechny pohádkové knížky jsou přečtené, a pohádky, které jim každý večer vyprávíte ze svého dětství, už znají vaši broučci nazpaměť. Takže dobrým pomocníkem pro toto náročné období by mohl být i stan, kde děti mohou zažívat různá dobrodružství a hrát si nejen na obchod, ale také i mít stan – domeček se zahradou, nebo i s tunelem. A to navíc může být stan jako hasičské auto nebo dinosauří hrad. A co takový teepee, skoro pravý indiánský stan. Ale tady si moc klidu neužijete, takový dětský indiánský válečný pokřik, který se opakuje v určitých intervalech, moc klidu do rodiny nepřinese. Ale tady je řešení, indiáni přece drželi různé bobříky a takový bobřík mlčení je pro schvácené rodiče skutečně to pravé ořechové.