Narozeninová párty přímo v laser game


Plánujete narozeninovou oslavu vašeho pubertálního dítěte a hledáte to pravé místo, kde oslavu uspořádat? Chcete, aby se puberťáci dobře bavili a měli zaručenou zábavu? Musíte zvolit takové místo, kde bude skvělá zábava a program pro mládež. Není to vůbec jednoduché, ale my vám jedno takové místo doporučíme. Udělejte narozeninovou oslavu v prostorách laser game v Praze. Mají skvělé prostory a o zábavu se nemusíte bát. Na různé akce jsou tu zvyklí a rádi vám po domluvě připraví nějaké občerstvení. Toto místo je vhodné nejen na narozeninovou oslavu, ale taky na rozlučku se svobodou, jako dárek na významné výročí nebo pro firemní a školní akce. Zábava je nadčasová. Budete si moci vyzkoušet jednu z počítačových her na vlastní kůži. Kde budete mít možnost se stát součástí střílecí hry, u které budete moci vyhrát a přitom se vám nic nestane. Hra je ne nekonfliktní a nepřijdete u ní k úhoně. Jedinečná možnost jak uspokojit pubertální dítě a u jeho kamarádů budete za hvězdu, která ví jak na skvělé narozeninové oslavy.

narozeniny

Laser game Praha má dvě základní arény a celkem jedenáct her. Budete si tak moct vybrat jakou hru si vyzkoušíte. Hry jsou rozděleny podle zkušeností jednotlivých hráčů. Od úplných začátečníků, kteří hru nikdy nehráli přes pokročilé hráče až po experty. Rádi vám některé hry představíme, ať víte do čeho se pustíte.

laser game

Vybrali jsme hru Death Match, která je určená pro začátečníky. Hra je jednoduchá na pochopení a skvěle se u ní zahřejete. Na začátku hry každý hráč dostane jednu barvu, kterou nikdo jiný mít nebude. Všichni ostatní hráči jsou pro vás cílem. Čím více hráčů zasáhnete laserovou zbraní, tím více bodů vás čeká. Cílem je nasbírat největší počet bodů a stát se vítězem.

Druhou hrou jsou Základny/Domination. Hra je určena pro pokročilé hráče se sudým počtem. Neboť hra je určena pro týmy a kdyby v některém týmu bylo více hráčů měli by silovou převahu. Cílem hry je získání tří základen, které se budete snažit udržet. Body získáváte za co nejdelší udržení základen.

Related Posts