Business

Zásobování specifických produktů vyžaduje profesionalitu

V dnešní době se dá koupit přes internet téměř cokoliv. Potřebujete nakoupit na Vánoce hračky pro děti? Není problém. Potřebujete věci na rybaření? Objednáte a druhý den máte objednané zboží přede dveřmi. S výčtem různých druhů zboží, které je možno si objednat v klidu a pohodě od rodinného krbu, bychom mohli pokračovat dlouhé minuty a možná i hodiny. Ovšem existují produkty, které nelze na internetu volně nakoupit a musíte navštívit kamenný obchod.

léky

Těmito produkty jsou mimo jiné léčiva. Proč nelze léčiva volně nakoupit na internetu? K léčivům je v drtivé většině případů potřeba vypsání lékařského předpisu. Jak je všeobecně známo, může dojít (a bohužel dochází) k zneužívání léčiv, zejména k výrobě nejrůznějších druhů omamných a psychotropních látek. Vedle základních a obecně známých pravidel pro přepravu zboží musíme zahrnout potřebu jejich bezpečného převozu. A toho není schopen každý! Společnost TLCargo a.s. nabízí služby v oblasti zásobování lékáren Tlcargo Jelikož zdravotnický materiál, mezi který patří vedle léčiv další nepřeberné množství zdravotnických pomůcek, vyžaduje vedle potřeby bezpečnosti další profesionální služby pro přepravu ve specifických podmínkách, je samozřejmá naprostá profesionalita našeho týmu v této oblasti a je naší společností nabízena.

zásobování

Již jen fakt, že je naše společnost členem České logistické asociace, která je součástí Evropské logistické asociace, a ve které se sdružují významní dodavatelé v rámci celé Evropské unie, je zárukou kvality. Naše společnost nabízí přepravu zdravotnického materiálu i mimo země Evropské unie jako jsou například Rusko nebo Ukrajina. Vedle již zmíněné bezpečnosti je samozřejmostí rychlost a spolehlivost. To vše v souladu s příslušnými právními normami, které převoz specifického zdravotnického materiálu upravují. Kontaktujte společnost TLCargo a.s. Vaše spokojenost je naší zárukou.

Related Posts