Business

Zubař, který se vyzná

Mnoho lidí má strach ze zubařů a bojí se k ním chodit. Radši budou dlouhé měsíce trpět, než aby navštívili zubaře, kterého se neskutečně bojí. Doba je však mnohem vyspělejší než dříve a bát se přijít k zubařovi už nemusí snad nikdo. Zubaři jsou v této moderní době mnohem šetrnější a také jsou veškeré zákroky bezbolestné. Díky umrtvení neucítíte vůbec nic a celý zákrok je tak mnohem lehčí a pacient nepocítí nic krom injekce na umrtvení. Pokud tedy furt váháte a bojíte, tak s tím zameťte a objednejte se na kliniku v Praze.

Mikroskopie Praha

Klinika na Praze 10, Vršovice je velice vyhlášené a proslulá svojí šetrností k pacientům. Do jejich služeb patří mikroskopie Clinicplus.cz, bělení zubů, dentální hygiena, vrtání a dělání plomb a mnoho dalších zákroků. Jejich zubaři jsou špičky v oboru a díky dlouholeté praxi se vyznají úplně ve všem. Spolehnout se můžete i na velice ochotný personál, který je připraven pomoci s jakýmkoliv problémem. Výhodou této kliniky je nejmodernější vybavení, které je velice detailní a odhalí jakýkoliv kaz, či díru v zubu. Na klinice se provádějí specializované zákroky, ale i preventivní prohlídky.

Mikroskopie Praha

Nově se na kliniku mohou přihlásit lidé bez rozdílu věku. Tudíž je dobré registrovat celou rodinu a určit si stejný den objednání. Navíc perfektně můžete zaparkovat u obchodního centra Eden, odkud to budete mít i s dětmi pouhých 5 minut. Po ošetření můžete pak společně vyrazit na nákupy do obchodního centra a užít si pěkný den. Další novinkou je spolupráce s pojišťovnami, která začala nedávno. Zákazníci to samozřejmě vřele uvítali, protože neplatí tolik za zákroky, jak v jiných soukromích klinikách. Spolupráce je se všemi státními pojišťovnami a také s některými nestátními.

Jestliže už jste na pokraji svých sil a trpíte dlouhodobou bolestí zubu, tak se obraťte co nejrychleji na tuto kliniku. Problém Vám vyřeší a vy si opět budete moct dát Vaše oblíbené jídlo.

Related Posts