Business

Designové zábradlí

Mít krásné bydlení je určitě snem každého člověka. Já jako malá snila o tom, že jednoho dne budu mít krásný dům s velkou zahradou. Musím říct, že přání se mi vyplnilo jen z půlky. Domek mám, ale zahrada je tak malinká, že se tam sotva vejde stůl, židle a nějaké to lehátko na léto a s pískovištěm pro syna. Ovšem ještě více důležitější pro mě byl interiér. Přála jsem si mít krásný a čistý minimalistický design, který se bude hodit ke všemu.

Krása interiéru tkví v designu

Proto jsem si svou kuchyň vybavila neutrální béžovou kuchyní s krémovými doplňky. Moc se mi líbí totiž světlé věci, které všechny místnosti dokonale projasní a opticky i zvětší. Taky jsem si moc oblíbila světlé koberce, které mám v každé místnosti. A co se týče kuchyně, tak tam mám koberce dva. Jeden u kuchyňka linky, aby to budilo lepší dojem na ostatní. Líbí se se mi taky doplňky, které mohu kombinovat, jak se mi zachce. Moc se mi líbí nekvetoucí rostliny. A čím větší, tak tím lepší. Moje nejmilejší jsou palmy. Doma jich mám sedm a stopka to rozhodně není. Mám doma krásné banány, které opravdu krásně rostou a přemýšlím, že si pořídím další.

Zařízení inetriéru je jistě zábava.

Co se ale týče druhého patra, tak jsem dobu přemýšlela, co udělám se schodištěm. Stále jsem neměla žádný plán ani představu. Kvůli dítěti jsem tam musela mít zábradlí, ale stále jsem nevěděla jaké. Tak jsem raději zašla do showroomu a podívala se na typy interiérového zábradlí. A musím říct, že mě totálně nadchlo skleněné zábradlí, které má punc čistoty, a navíc nijak nenaruší můj již udělaná dekor interiéru. Ke skleněnému zábradlí mi byly doporučeny stříbrné chromové tyčky a upínáky, které s tím dokonale ladí. Dole mám sklo podepřené masivem, takže to všechno v celku vypadá hodně luxusně. Myslím, že lépe jsem si vybrat nemohla. Akorát teda mám velkou spotřebu okeny, protože syn skleněné zábradlí stále patlá. Ale to taky jednou skončí a já si pak budu užívat krásny interiéru, na kterým si dávám záležet. Pokud vás to zajímá, podívejte se sem na náš web.

Related Posts