Business

Kouzelník pro děti na oslavu

Které dítě by nemilovalo kouzelníky. Ponořit se na chvíli do tajů a nadpřirozených činů. Pokud Vaše dítě slaví narozeniny udělejte mu radost kouzelníkem.

Neexistuje snad dítě, kterému by neučaroval kouzelník. Ponořit se na chvíli do tajemných kouzel a žasnout nad neuvěřitelností. Kouzelník neboli iluzionista představuje moderní magií, kdy díky svých skvělých manipulačních schopností, triků, iluzí, hereckého nebo i tanečního výkonu dokáže pobavit nejen malé děti, ale i dospělé. Kouzelníci vždycky lákaly obecenstvo svými výkony a někteří známí iluzionisté dokázali při svých iluzích jít až do opravdu velkých extrému. Nejznámější na světě patřil Harry Houdini nebo David Copperfield. David Copperfield se proslavil po celém světě svými televizními vystoupeními za, které získal 21 cen Emmy. Nejznámější iluzemi je jeho let nad Grand Canyonem nebo zmizení Sochy svobody. Ale pojďme se podívat do Českých luhů a hájů. I zde máme skvělé kouzelníky. Určitě stojí za zmínku Petr Nedvěd, který je u svého vystoupení velmi vtipný a získal si tak opravdu obrovské publikum.

kouzelník

Kouzelník pro děti

Pokud si Vaše dítě už dlouhou dobu přeje kouzelníka vidět a blíží se jeho narozeniny, je to skvělá příležitost mu splnit jeho přání. Spoustu kouzelníků pro děti lze si objednat i na rodinnou oslavu. Na webu stačí zadat kouzelník pro děti na oslavu a vyjede Vám několik webových stránek, kde můžete vybírat podle svého přání. S kouzelníkem je možné se domluvit co by měla jeho show obsahovat, jakou by měla mít délku a zda třeba poté bude nadále k dispozici na oslavě. Od toho se také odvíjí cena kouzelníků.

dětský kouzelník

Jak se stát kouzelníkem pro děti?

Pokud si nechcete kouzelníka objednávat a raději byste se jim stali určitě to není problém. Kouzelník by měl mít, alespoň malé herecké nadání. A to z důvodu, aby se Vám podařilo oslovit publikum. Poté se dokonale naučit pár triků, vybrat k tomu nějakou třeba příjemnou hudbu a můžete zkusit své první vystoupení. Vždy se to první vystoupení doporučuje vyzkoušet před domácím publikem, abyste viděli, jak reagují.

Related Posts