Nákupy

Nový mazlíček do rodiny?

Jestliže se nacházíte zrovna ve fázi rozhodování, jakého pejska si pořídit do rodiny jako společníka, ale tak, aby měl rád děti a zároveň byl „strašákem“ pro případného zloděje, máme pro vás skvělý tip!

Všechny vaše atributy splňuje nejdříve štěně akita inu a když vyroste, je z něho statný pes, který měří až sedmdesát centimetrů a váží až čtyřicet pět kilogramů. Fenky váží o něco méně a jsou i vzhledově menší.

akita inu

Akita Inu je dobré rozhodnutí, protože tento úžasný a milý pejsek miluje společnosti, takže vaše děti budou v sedmém nebi. Ale také dokáže být sám. To když budete trávit většinu dopoledne a dne v zaměstnání při plnění vašich pracovních úkolů. Děti budou v družině nebo v zájmových kroužcích, pak váš nový rodinný přítel na vás bude v klidu domova čekat a zároveň ho bude hlídat.

Pejsek má samočistící srst a naprosto postrádá typický psí zápach. Líná dvakrát ročně, takže nebudete věčně rejdit s vysavačem. Je to doslova a do písmene rodinný pes. Zároveň umí pečlivě hlídat a slouží i jako strážný pes.

Chovatelská stanice Ken\’Ichi Ai vychovává pouze čistokrevnou rasu, kdy každý psík má svůj rodokmen a je odchováván pod záštitou Českomoravské Kynologické Unie (ČMKU/FCI) a Akita Inu Hozonkai (AKIHO Japonsko). A je samozřejmostí, že každé nově narozené štěňátko tohoto japonského národního plemene je v Japonsku zaregistrováno, a má svůj AKIHO rodokmen, kterým se vám poté může pochlubit.

vlajka japonská

Potomky z chovatelské stanice naleznete nejen v České a Slovenské republice, ale i po celém širém světě, jako jsou Spojené státy americké, Rakousko a sousední Německo, kde jsou vítanými a milými společníky. Zpříjemňují život všem páníčkům i paničkám.

Pokud se pro toto plemeno rozhodnete, věřte, že nebudete nikdy litovat a dostanete naprosto špičkového psa špičkového zdraví ze stoprocentně japonské linie.

Related Posts