Ekonomika

Společný jmenovatel

My rádi pomáháme, vy potřebujete pomoct. Nezdá se vám, že máme něco společného? Nezdá se vám, že naše cesty mohou být klidně a bez problémů společné? Nabízíme všem, co chtějí vlastní střechu nad hlavou, nebankovní hypotéky bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/.

hypotéky pro podnikatele

Je to po všech stránkách dokonalý produkt, co pokryje veškeré klientovi představy o novém bydlení. S minimálními nároky získáte dost peněz na splnění všech představ a snů. A je úplně jedno jestli se jedná o rozšíření podnikatelských aktivit, nebo o nákup nových výrobních technologií. Byli jste v bance odmítnuti, s tím, že nejste dostatečně bonitní? Ano, je to možné. Mají vysoká kritéria a měřítka pro všechny, mají vysoké nároky, kterým může dostát jen opravdu málokdo. Ovšem myslet si, že tím pádem jsou všechny cesty za bydlením jednou provždy uzavřené, by byl holý nesmysl! A myslet si, že nebankovní společnost musí být za každou cenu dražší, by byl další nesmysl! Dokážeme, poskytnou úvěr všem, za velmi lukrativních podmínek a přehlédnout řadu klientových prohřešků, například, co se záznamu v registrech týká.

hypotéka na míru

Pracujeme s každým individuálně, ke každému přistupujeme s osobním nasazením a osobním přístupem. Dáváme garanci záruk a možnost rozložení splátek na dlouhou dobu! Co tedy vůbec potřebujete? Možná se budete divit, ale prakticky nic! Potřebujete pouze vlastnit nemovitost a nabídnout jí do zástavy. A nemusí to být nutně pouze vlastní dům. Může to být firma, výrobní hala, provozovna. Půjčíme žadateli až do 70% hodnoty nemovitosti a to rychle a bez zbytečných průtahů. Pokud hrajete o čas, po domluvě lze finance získat již do 24 hodin. Sami vidíte, že všechny parametry jsou zaměřeny ve váš prospěch. Neváhejte ani minutu a konečně si dopřejte kvalitní úvěrový produkt na míru! Sami budete překvapeni jednoduchostí a rychlostí celého schvalovacího procesu.

Related Posts