Ekonomika

Zbavte se dluhů pomocí chytré půjčky

Když má člověk dluhy, tak je to zlé. Musí na ně myslet ve dne v noci a nepříjemného pocitu se nezbaví, dokud dlužnou částku nevyrovná. Jenže jak to udělat? Kde vzít dostatek peněz, když vaše příjmy nejsou tak vysoké, jak byste potřebovali?

I na splacení dluhů si naštěstí můžete půjčit peníze. V bance vám je ovšem nedají. Jakmile se ocitnete mezi rizikovými klienty, zabouchnou vám dveře před nosem. Ale v nebankovní společnosti to za určitých podmínek možné je. A to dokonce i v případě, kdy už vám exekutor doslova klepe na dveře.

Zásadní je, zda své závazky zvládnete splácet. Třeba i dlouho po malých částkách, nic takového nevadí. Ba naopak, dlouhá doba splatnosti je užitečný nástroj, který vám umožní získat půjčku i v situaci, kdy máte nižší příjem. Takže pokud je vaše bonita rozumná, můžete si půjčit i na vyplacení svých věřitelů.

bankovky v kapse

Vlastně si zde mohou půjčit všichni se solidní bonitou, a s dobrým ručením za úvěr. Právě záruka, kterou za sebe postavíte, je naprosto zásadní. To, zda budete schopni ručit nemovitostí, rozhoduje o tom, zda takový úvěr můžete získat. To, jak vysoká bude její hodnota je určující pro výši částky, jakou si můžete půjčit.

Výpočet je v tomto případě prostý – čím vyšší bude aktuální tržní hodnota nemovitosti, tím vyšší částka vám může již brzy přistát na účtu. A získat můžete sumu peněz až do výše sedmdesáti procent hodnoty vaší nemovitosti.

bank-1295580_640

Navíc se nemusí nutně jednat o rodinný dům, anebo byt. Vlastně vůbec nezáleží na tom, co to bude. Jestliže se ručení nemovitostí obáváte, můžete jako záruku za vaši nebankovní hypotéku použít i cokoli jiného, libovolný jiný druh nemovitého majetku, jako je například pozemek anebo chata.

Dokonce za vás může ručit i třetí osoba, pakliže má po ruce vhodný nemovitý majetek, a bude s tím souhlasit.

Starou nevýhodnou půjčku tak můžete chytře refinancovat, a od té doby budete klidně spát.

Related Posts