Nákupy

Co vzít pro miminko do porodnice?

Vaše blízká kamarádka, nebo dokonce příbuzná v nedávné době porodila malé miminko a vy přemýšlíte, čím byste ji měli obdarovat během návštěvy v nemocnici? Pokud jsme právě popsali vaši situaci, můžete jásat! Právě pro vás tu máme hned několik nápadů, díky nimž můžete obdarovat jakoukoliv novopečenou maminku – a opravdu nám můžete věřit, že z dárku, bude mít nejen radost, ale dokonce jej i opravdu využije!

ležící dítě

První možností, čím obdarovat maminku v porodnici, je nestárnoucí klasika – oblečení pro miminko. Ačkoliv se může na první pohled zdát, že jde o klišé, věřte, že tomu tak není. Každé miminko je potřeba do něčeho obléknout a věřte, že miminka toho opravdu hodně ušpiní a nové oblečení se zkrátka nikdy neztratí. Nicméně pokud si nejste jistí, kupte raději větší velikost – to se neztratí a malé dítě do oblečení vždy doroste.

oblečení pro miminko

Další možností, čím obdarovat maminku jsou klasické pleny. Věřte, že hlavně v prvním roce jich maminka bude potřebovat tuny. Takže se prostě žádné neztratí. Zde platí stejné pravidlo, jako u oblečení – pokud si nejste jistí velikostí, kupujte raději větší.

Nicméně dost už bylo dárků pro dítě! Zapomenout nesmíte ani na novopečenou maminku! Protrpěla si nejen během posledních dní, ale i během celého těhotenství určitě mnoho těžkostí. Určitě se tak hodí darovat i jí nějakou malou pozornost – obzvláště pokud jste tatínek. Maminkám se obvykle nosí nějaký dárek jako poděkování za dceru, syna nebo vnouče. Nejčastěji se dává nějaký malý šperk – jako jsou například náušnice, prstýnky, řetízky nebo náramky.

Nicméně určitě maminku potěšíte i nějakou krásnou kyticí, nebo poukázkou na kosmetiku, či ke kadeřnici. Nicméně ať se rozhodnete jakkoliv, myslete hlavně na to, že největším darem je podaná pomocná ruka. Hlavně v prvních dnech, kdy se žena zotavuje po porodu, bude potřebovat pomoci opravdu hodně.

Related Posts