Nákupy

Plot se vyplatí

Plot je nedílnou součástí každého domu, či zahrady a má svoje velké opodstatnění. Díky němu se nemusíme strachovat o to, zda se Vám ze zahrady něco ztratí a také zamezuje proniknutí zvěře, která Vám může v zimním období zdevastovat ovocné stromky. Jestliže kolem Vašeho domu plot chybí, neváhejte a běžte do jeho výstavby. V dnešní době jsou nejoblíbenější variantou ploty dřevěná, pletivové a v neposlední řadě betonové ploty.

plot (18)

Betonové ploty Lanškroun je firma, která má s ploty ty nejlepší zkušenosti a jejich konečné práce jsou ohromující. Betonový plot má oproti dřevu minimální ošetřování během let a jeho výška může dosahovat až 3 metrů. Navíc nepotřebujete žádné stavební povolení a plot Vám zajistí dokonalé soukromí. Mezi nejlepší vlastní tohoto plotu se řadí protihluková a povětrnostní bariéra. Jeho montáž je rychlá a celkem snadná. Mimo to si můžete vybrat z mnoha dekorů a výplní a betonové ploty lze kombinovat i s jiným materiálem.

Plot dřevěná je zaostalejším plotem, ovšem můžeme se s ním setkat i nyní. Mezi jeho nevýhody patří neustále ošetřování během let. Ovšem jeho výstavba je rychlá a peněžně dobře dostupná. Zajišťuje částečné soukromí, záleží však na tom, jak si plot uděláte.

plot (17)

Pletivový plot je přelomová klasika. Můžeme se s ním setkat snad kdekoliv a jde o zlatou střední cestu, která Vás nevyjde na velké peníze. Plot se dá opatřit ostnatým drátem a jeho součástí je ve většině případů i branka. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat výšku plotu a jeho ošetřování během let je minimální. Každopádně se může spolehnout na to, že Vám v zimním období nebudou chodit srnky a zajíci po zahradě.

Pokud tedy přemýšlíte nad kvalitním plotem, tak zvolte betonovou variantu. Zaručeně Vám vydrží dlouhé roky a to i bez ošetřování. Proto neváhejte a zainvestujte do plotu, který se vyplatí.

Related Posts