Zábava

Wellness Luhačovice vám nabízí tolik potřebný odpočinek

Lázeňské město na Moravě, kde se léčí dýchací obtíže, diabetes, potíže s trávicí soustavou, nemoci oběhového systému, onkologické nemoci a pohybový aparát – to jsou Luhačovice. Zdejší minerální prameny jsou velice účinné, a proto zde každoročně přichází nemálo návštěvníků. Celkem 16-ti prameny kyselek a jedním pramenem sirné vody se pyšní tyto věhlasné lázně. Určitě znáte třeba Vincentku, Aloisku anebo Ottovku. Zdejší prameny obsahují spoustu minerálních prvků: draslík, sodík, hořčík, vápník, měď, železo, kód, fluor, zinek, kyselinu uhličitou, rozpuštěný oxid uhličitý a mnoho dalších. Prameny se využívají při lázeňských léčebných kúrách, jako jsou inhalace, masáže, pitná kúra, uhličitanové koupele, obklady, elektroléčba atd.
masáž čela
V Luhačovicích můžete zavítat do mnoha wellness center . Kdo se potřebuje odreagovat, uklidnit myšlenky nebo si prostě jen odpočinout od všedních dnů, tak je to pravé místo pro něj. Vybrat si můžete jakoukoli proceduru, která vás láká.
Čokoládový zábal
Je výborný k hydrataci pokožky, redukuje celulitidu, a kromě toho zlepšuje náladu a depresivní stavy.
dekorace wellness
Medová masáž
Při této proceduře vám bude na tělo nanesen teplý med. Duševní napětí se vypaří a vy se opět budete cítit skvěle.

Pivní koupel
Koupel má teplotu 34 stupňů, po ní si se zábalem odpočinete na lůžku. Díky kvasinkám a vysokému obsahu vitamínů B si odpočinete a budete se cítit i vypadat mladší.

Jogurtová masáž
Úžasně hladkou a hydratovanou pokožku vám poskytne masáž s jogurtem. Navíc vás psychicky uklidní.

Vinná koupel
Pro uvolnění těla a duše je to dobrá volba. Dopřána vám k ní bude i sklenička vína. Nebude chybět ani zábal s myrhovou pryskyřicí a výtažky z mátového kořene.

Brusinková procedura
Jakmile se vykoupete, podstoupíte peeling, brusinkový zábal a následně vstoupíte do brusinkové mlhy. Po této kúře budete jako znovuzrození.

Related Posts